op 25 augustus 2016 studeerde Katherine Tan af als arts.

Haar vader: Bing, zoon van pa Hong volgde als eerste zijn vader, nu dus zijn tweede dochter. Op deze plaats mag eigenlijk Véronique, dochter van oudste dochter Lokje van pa Hong niet ontbreken. Zij was degene die als eerste kleinkind in de voetsporen van haar opa trad!

Katherine kreeg voor haar afstuderen de dokterstas van haar opa. Dat betekende dat haar naam natuurlijk naast die van haar opa moest komen in de tas. Jonna Cohen was bereid om op het allerlaatste moment tijd vrij te maken voor deze moeilijke klus: de naam met een ouderwetse handdrukpers op de tas te krijgen.

Alles was in gereedheid en toen kwam dan het grote moment:


Eigenzinnige Katherine gaat nu geen promotie onderzoek doen, waarvoor zij uitverkozen was, maar een jaar als zaalarts bij neurochirurgie praktijkervaring opdoen als arts.
Chapeau voor deze eigen koers!

Dit bericht is voor Anna.
Mijn buurman heeft jouw portemonnee gevonden.
Ik heb al geprobeerd via LinkedIn contact te leggen, maar ik probeer het ook even op deze manier.
Mail me als je dit bericht hebt gelezen. Ik post ditzelfde bericht ook nog onder de meest recente post op deze website.